Kim jesteśmy

OMERO to doświadczony, a zarazem innowacyjny dostawca usług tłumaczeniowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza misja jest prosta: wspieramy naszych klientów w szybkim i skutecznym osiąganiu celów biznesowych, dostarczając dedykowane usługi językowe i ułatwiając globalną komunikację. Szyte na miarę usługi lokalizacyjne umożliwiają naszym klientom rozwój międzynarodowych strategii marketingowych. Dostarczamy tłumaczenia wykonywane przez najlepszych tłumaczy z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań technologicznych. W osiąganiu naszych celów kluczowymi elementami są jakość, ludzie i technologia.

OMERO jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Istniejemy na rynku tłumaczeniowym od 2011 roku, jednak doświadczenie osób stanowiących trzon naszej firmy sięga dużo dalej. W ciągu tych kilku lat działalności na rynku wypracowaliśmy model pracy nad projektami tłumaczeniowymi, który ceni sobie coraz większa liczba zadowolonych kontrahentów. Obraliśmy sobie za cel zaspokajanie stale rosnących potrzeb tłumaczeniowych naszych klientów.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z zakresu przemysłu, techniki, prawa, ekonomii, marketingu, medycyny i farmacji. Tłumaczenia wykonujemy w niemal 50 językach. Jesteśmy firmą, która stale odnotowuje wzrost ilości przetłumaczonych stron, liczby zatrudnionego personelu, współpracujących tłumaczy oraz stałych zadowolonych klientów. Stawiamy na rozwój i wiedzę naszych pracowników oraz inwestujemy w nowoczesną technologię, a wszystko po to, aby szybko i sprawnie realizować najbardziej wymagające projekty tłumaczeniowe i dostarczać klientom usługi najwyższej jakości.

Wykonujemy tłumaczenia dla klientów korporacyjnych, powszechnie znanych marek, instytucji publicznych i pozarządowych. Klienci cenią sobie wysoką jakość naszych tłumaczeń, terminowość, indywidualne podejście i doradztwo w zakresie sposobu realizacji projektów tłumaczeniowych. System ochrony danych w naszej firmie gwarantuje zapewnienie poufności powierzonych do tłumaczenia dokumentów.
Biuro tłumaczeń językowych Lublin.