"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia węgierski

OMERO oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla par językowych z języka polskiego na węgierski oraz z języka węgierskiego na polski w bardzo korzystnych cenach. Możemy również przetłumaczyć język węgierski lub język polski na więcej niż 70 języków. Dzięki obszernej sieci zdalnych tłumaczy, OMERO jest jednym z niewielu biur tłumaczeń na rynku, które podejmuje się przetłumaczyć język węgierski na dosłownie każdy inny język.


Tłumaczenia na język węgierski wykonuje dla nas zespół tłumaczy języka węgierskiego składający się z profesjonalnych tłumaczy oraz rodzimych użytkowników języka, którzy tłumaczą wyłącznie na swój język ojczysty.
Przy realizacji zlecenia tłumacze dobierani są indywidualnie w zależności od tematyki oraz specjalizacji tekstu.

Projekty oraz tłumaczenia przyjmujemy oraz dostarczamy pocztą, firmą kurierską, osobiście, faksem, pocztą elektroniczną. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia z języka węgierskiego lub na język węgierski – prosimy o kontakt. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami języka węgierskiego w kraju.
Zlecenie tłumaczenia można złożyć drogą elektroniczną, za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie lub przez telefon. Po otrzymaniu zlecenia natychmiast przystępujemy do tłumaczenia.

Na Państwa życzenie możemy dokonać lokalizacji językowej tekstu. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe, konsekutywne, symultaniczne, szeptane i konferencyjne w języku węgierskim.

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl