"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia słowacki

Język słowacki, wraz z językami: czeskim, polskim i serbołużyckim należy do języków zachodniosłowiańskich, które wraz z językami wschodniosłowiańskimi i południowosłowiańskimi tworzą grupę języków słowiańskich, jedną z części rodziny języków indoeuropejskich. Językiem tym posługuje się ponad 6 mln osób – przede wszystkim na Słowacji i w należącej do Serbii Wojwodinie, gdzie jest jednym z języków urzędowych. Używają go także Słowacy mieszkający w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w USA i Kanadzie.

W OMERO oferujmy profesjonalne tłumaczenia z i na język słowacki w kombinacji z językiem polskim lub innym językiem obcym wykonywane przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych i specjalistów różnych branż, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i rzetelność świadczonych usług.

Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka słowackiego:

  • Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język słowacki
  • Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język słowacki
  • Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język słowacki
  • Tłumaczenia ustne z/na język słowacki

Tłumaczenia wyceniane są indywidualnie na podstawie tekstu źródłowego. Aby poznać koszt zlecenia tłumaczenia z/na język słowacki skieruj do nas krótkie zapytanie o WYCENĘ

Tłumacze języka słowackiego:

W OMERO zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka słowackiego, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w swoim fachu. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń o różnorodnej tematyce.

Dziedziny w jakich oferujemy tłumaczenia to w szczególności: biznes i ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie, handel, logistyka, budownictwo, architektura, chemia, elektronika, elektryka, energetyka, mechanika, motoryzacja, informatyka, IT i multimedia, telekomunikacja, marketing, reklama, medycyna i farmacja, przemysł spożywczy, rolnictwo, turystyka, ubezpieczenia, Unia Europejska.

 

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl