"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia rosyjski

Język rosyjski (ros. русский язык) należy do grupy języków wschodniosłowiańskich, posługuje się nim ogółem ok. 300 mln ludzi, głównie na obszarze Azji i Europy Wschodniej. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi oraz jednym z pięciu języków oficjalnych a jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych.

W OMERO oferujmy profesjonalne tłumaczenia z i na język rosyjski w kombinacji z językiem polskim lub innym językiem obcym wykonywane przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych i specjalistów różnych branż, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i rzetelność świadczonych usług.

Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka rosyjskiego:

  • Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język rosyjski
  • Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język rosyjski
  • Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język rosyjski
  • Tłumaczenia ustne z/na język rosyjski

Tłumaczenia wyceniane są indywidualnie na podstawie tekstu źródłowego. Aby poznać koszt zlecenia tłumaczenia z/na język rosyjski skieruj do nas krótkie zapytanie o WYCENĘ

Tłumacze języka rosyjskiego:

W OMERO zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka rosyjskiego, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w swoim fachu. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń o różnorodnej tematyce.

Dziedziny w jakich oferujemy tłumaczenia to w szczególności:

biznes i ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie, handel, logistyka, budownictwo, architektura, chemia, elektronika, elektryka, energetyka, mechanika, motoryzacja, informatyka, IT i multimedia, telekomunikacja, marketing, reklama, medycyna i farmacja, przemysł spożywczy, rolnictwo, turystyka, ubezpieczenia, Unia Europejska.

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl