"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia norweski

W OMERO dość często wykonujemy tłumaczenia z/na język norweski. Norweski należy do skandynawskiej grupy języków germańskich. Języki skandynawskie (języki nordyckie, nordyjskie, północnogermańskie) to północna grupa języków germańskich, którymi posługuje się blisko 18 mln mówiących, zamieszkujących Europę Północną, konkretnie takie kraje jak: Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia oraz Wyspy Owcze.

Korzystanie z naszych usług jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Przyjmujemy zlecenia codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej i staramy się dostarczyć gotowe, profesjonalne tłumaczenie w najbliższym możliwym terminie. Wszystkie tłumaczenia sporządzają wykwalifikowani tłumacze języka norweskiego. Oferujemy tłumaczenie wszelkiego rodzaju tekstów, od ogólnych do bardzo specjalistycznych. OMERO specjalizuje się w tłumaczeniach z/na język norweski m.in. z takich dziedzin jak budownictwo, nauki przyrodnicze, chemia przemysłowa, informatyka, medycyna i farmacja, budownictwo, architektura, elektronika, energetyka, elektryka, przemysł spożywczy, linie technologiczne, technika grzewcza, sprzęt i artykuły medyczne, przemysł wydobywczy, technika sanitarna, transport, urządzenia i maszyny, optyka i wiele innych. Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka norweskiego:

  • Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język norweski
  • Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język norweski
  • Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język norweski
  • Tłumaczenia ustne z/na język norweski

Zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka norweski, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w poszczególnych dziedzinach. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń języka norweskiego o różnorodnej tematyce.

 

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl