"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia niemiecki

OMERO oferuje pełen zakres tłumaczeń z i na język niemiecki w kombinacji z językiem polskim lub innym językiem obcym. Oferta obejmuje pełen zakres tłumaczeń z i na język niemiecki w kombinacji z językiem polskim lub innym językiem obcym tłumaczeń pisemnych, przysięgłych jak i ustnych.

Do współpracy zapraszamy firmy, instytucje i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą paletą tematyczną w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę Państwa zlecenia oraz terminowe odesłanie gotowego tłumaczenia. W OMERO każde zlecenie trafia w ręce doświadczonego tłumacza języka niemieckiego, specjalisty w danej dziedzinie, który dołoży wszelkich starań aby tłumaczenie było najwyższej jakości i w pełni odpowiadało Państwa potrzebom.

Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka niemieckiego

  • Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język niemiecki
  • Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język niemiecki
  • Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język niemiecki
  • Tłumaczenia ustne z/na język niemiecki

Specjalizujemy się przede wszystkim w tłumaczeniach technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Tłumaczenia takie obejmują teksty zawierające słownictwo specjalistyczne, teksty, których przetłumaczenie wymaga operowania określonym aparatem terminologicznym oraz dużego doświadczenia w pracy z podobnymi treściami. Za teksty techniczne uznajemy między innymi:

  • Dokumentacje techniczne,
  • Opisy techniczne i technologiczne,
  • Instrukcje do urządzeń,
  • Karty charakterystyki,
  • Specyfikacje do umów,
  • Szczegółowe opisy katalogowe.

Dziedziny w jakich oferujemy tłumaczenia to w szczególności:

biznes i ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie, handel, logistyka, budownictwo, architektura, chemia, elektronika, elektryka, energetyka, mechanika, motoryzacja, informatyka, IT i multimedia, telekomunikacja, marketing, reklama, medycyna i farmacja, przemysł spożywczy, rolnictwo, turystyka, ubezpieczenia, Unia Europejska.

Tłumaczenia wyceniane są indywidualnie na podstawie tekstu źródłowego. Aby poznać koszt zlecenia skieruj do nas krótkie zapytanie o WYCENĘ

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl