"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia francuski

W OMERO dość często wykonujemy tłumaczenia z/na język francuski, który jest językiem ojczystym wielu narodów (Francuzów, Belgów, Szwajcarów, Kanadyjczyków, mieszkańców wielu dawnych kolonii francuskich. Język francuski należy do grupy języków romańskich podobnie jak język włoski czy hiszpański. Przez wiele lat był popularny wśród elit Europy i do dziś jest językiem dyplomacji.

Korzystanie z naszych usług jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Przyjmujemy zlecenia codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej i staramy się dostarczyć gotowe, profesjonalne tłumaczenie w najbliższym możliwym terminie. Wszystkie tłumaczenia sporządzają wykwalifikowani tłumacze języka francuskiego. Oferujemy tłumaczenie wszelkiego rodzaju tekstów, od ogólnych do bardzo specjalistycznych.

OMERO specjalizuje się w tłumaczeniach z/na język francuski m.in. z takich dziedzin jak motoryzacja, nauki przyrodnicze, chemia przemysłowa, informatyka, medycyna i farmacja, budownictwo, architektura, elektronika, energetyka, elektryka, przemysł spożywczy, linie technologiczne, technika grzewcza, sprzęt i artykuły medyczne, przemysł wydobywczy, technika sanitarna, transport, urządzenia i maszyny, optyka i wiele innych.

Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka francuskiego:

  • Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język francuski
  • Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język francuski
  • Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język francuski
  • Tłumaczenia ustne z/na język francuski

Zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka francuskiego, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w poszczególnych dziedzinach. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń języka francuskiego o różnorodnej tematyce.

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl