"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia duński

Język duński to język z grupy skandynawskiej języków germańskich. Posługuje się nim około 5,2 mln mówiących, głównie w Danii i Szlezwiku-Holsztynie w północnych Niemczech (ok. 50 tys. osób). Duński w charakterze języka urzędowego używany jest w Danii a także na Wyspach Owczych.


Korzystanie z naszych usług jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Przyjmujemy zlecenia codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej i staramy się dostarczyć gotowe, profesjonalne tłumaczenie w najbliższym możliwym terminie.

Wszystkie tłumaczenia sporządzają wykwalifikowani tłumacze języka duńskiego. Oferujemy tłumaczenie wszelkiego rodzaju tekstów, od ogólnych do bardzo specjalistycznych.
OMERO specjalizuje się w tłumaczeniach z/na język duński m.in. z takich dziedzin jak budownictwo, nauki przyrodnicze, chemia przemysłowa, informatyka, medycyna i farmacja, budownictwo, architektura, elektronika, energetyka, elektryka, przemysł spożywczy, linie technologiczne, technika grzewcza, sprzęt i artykuły medyczne, przemysł wydobywczy, technika sanitarna, transport, urządzenia i maszyny, optyka i wiele innych.

Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka duńskiego:
• Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język duński
• Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język duński
• Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język duński
• Tłumaczenia ustne z/na język duński

Zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka duńskiego, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w poszczególnych dziedzinach. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń języka duńskiego o różnorodnej tematyce.

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl