"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Tłumaczenia czeski

Język czeski (czes. český jazyk, čeština [ˈt͡ʃɛʃcɪna]) – język z grupy zachodniosłowiańskiej, stanowiącej część rodziny indoeuropejskiej. Najbliżej spokrewniony jest ze słowackim, a w dalszej kolejności również z polskim. Jest to język urzędowy Czech oraz jeden z urzędowych w Unii Europejskiej.


W OMERO oferujmy profesjonalne tłumaczenia z i na język czeski w kombinacji z językiem polskim lub innym językiem obcym wykonywane przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych i specjalistów różnych branż, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i rzetelność świadczonych usług.


Oferujemy pełen zakres usług tłumaczy języka czeskiego:
•  Tłumaczenia pisemne zwykłe z/na język czeski
•  Tłumaczenia pisemne z korektą native speakera z/na język czeski
•  Tłumaczenia pisemne przysięgłe z/na język czeski
•  Tłumaczenia ustne z/na język czeski


Tłumaczenia wyceniane są indywidualnie na podstawie tekstu źródłowego. Aby poznać koszt zlecenia tłumaczenia z/na język czeski skieruj do nas krótkie zapytanie o WYCENĘ


Tłumacze języka czeskiego:
W OMERO zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy języka czeskiego, dokonujemy ich starannej selekcji, dzięki której wybieramy najlepszych, odpowiedzialnych za swoją pracę i będących specjalistami w swoim fachu. To czyni nas wiarygodnymi dostawcami tłumaczeń o różnorodnej tematyce.


Dziedziny w jakich oferujemy tłumaczenia to w szczególności:
biznes i ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie, handel, logistyka, budownictwo, architektura, chemia, elektronika, elektryka, energetyka, mechanika, motoryzacja, informatyka, IT i multimedia, telekomunikacja, marketing, reklama, medycyna i farmacja, przemysł spożywczy, rolnictwo, turystyka, ubezpieczenia, Unia Europejska.

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl