"Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się
i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań"

Aktualne oferty pracy

Szanowni Państwo!

Obecnie poszukujemy tłumacza/weryfikatora języka angielskiego do pracy na stałe w naszym biurze w Lublinie. Tłumaczenia oraz weryfikacje dotyczą specjalizacji technicznych. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego, kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniach technicznych, dostarczanie tłumaczeń o wysokiej jakości, umiejętność pracy przy pomocy narzędzi CAT. Oferujemy stałą pracę w pełnym wymiarze godzin z ciekawymi, różnorodnymi tekstami oraz możliwość rozwoju w przyjaznym i oferującym wsparcie, merytoryczne zespole. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@omero.pl lub telefoniczny z Działem Rekrutacji: +48 516 357 443.


Stale poszukujemy doświadczonych tłumaczy języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego, gotowych do współpracy na zasadach free-lance.
Nasze podstawowe wymagania:
a) doskonała swoboda w posługiwaniu się językiem ojczystym,
b) bardzo dobra, udokumentowana znajomość języka obcego,
c) specjalizacja w określonej dziedzinie lub kilku dziedzinach,
d) biegłość w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami (edytor tekstu, poczta elektroniczna),
e) ewentualnie umiejętność posługiwania się programami CAT.


Proces rekrutacji tłumaczy rozpoczyna się od przesłania wypełnionej karty zgłoszeniowej tłumacza lub przesłania CV do Działu Rekrutacji na adres: rekrutacja@omero.pl
Po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w karcie tłumacza lub CV kontaktujemy się z wybranymi osobami z prośbą o przesłanie kolejnych dokumentów rekrutacyjnych, referencji oraz ew. dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
Kolejnym etapem rekrutacji jest wykonanie bezpłatnej próbki w wybranych parach językowych (długość jednego tekstu wynosi ok. jedną stronę przeliczeniową). Próbne tłumaczenia wysyłane są drogą elektroniczną, tematyka jest dostosowana do dziedzin specjalizacji wskazanych podczas procesu rekrutacji lub zależy od wystepującego w danym czasie zapotrzebowania biura tłumaczeń.
Tłumacze ocenieni pozytywnie otrzymają szczegółowe informacje dotyczące współpracy. Informujemy, że z uwagi na poufność procesu rekrutacji nie udostępniamy próbek tłumaczeń po korekcie.


W przypadku zainteresowania nawiązaniem z nami współpracy prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej dostępnej tutaj lub o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@omero.pl

 

 

Omero Sp. z o.o.
20-322 Lublin, ul.Lotnicza 3
Nip: 7123251944
tel.+48 81 30 70 677

Godziny pracy:
pn-pt:  8.00-16.00

Dział obsługi klienta:

Dominika Ptaszek
+48 518 060 583
e-mail: dok@omero.pl

Dział obsługi zleceń:

Dzierba Olga
+48 516 358 896
e-mail: tlumaczenia@omero.pl